אילוסטרציה

אודותינו

לביגדור חברה לייזום ובנייה בע"מ הינה חברת בוטיק המתמחה בתחום הנדל"ן בדגש על פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית. החברה מאמינה כי הירידה לפרטים הקטנים והתכנון המדויק המאפשרים לתכנן ולהקים פרויקטים למגורים איכותיים ביותר, תוך התאמת תשתיות לכל סוגי הפתרונות לבית.

לחברה ניסיון רב ומוכח בתחום ההתחדשות העירונית ותמ"א 38 על תיקוניה השונים וידע רב שנצבר המאפשר, בין היתר, בדיקות הראשוניות של עמידה בתנאי התוכנית, בדיקות משפטיות ברשויות, תכנון הפרויקט עד תום על כל היבטיו כולל: ליווי וסיכום פרטי הפרויקט מול הדיירים, רמת הגימור והתכנון ההנדסי אדריכלי שניתן ליישם וכלה ביזמות ומימון הביצוע. החברה ידועה ביחסה האישי לכל לקוחותיה. החברה הינה חברה משפחתית המנוהלת ופועלת בשיטות עבודה מתקדמות ויעילות, בשקיפות ואמינות תוך מתן דגש על טובת הלקוח.

החברה מספקת איכות, עמידה בלוחות הזמנים ,שמירה על תקציב, חדשנות וחשיבה מחוץ לקופסא. חוסנה הכלכלי והמוניטין הטוב של החברה מאפשרים לה להעמיד את הערבויות הדרושות להשלמת הפרויקטים ולהעניק ללקוחותיה את הביטחון המלא להפקיד בידיה הנאמנות את הדבר הכי חשוב שיש- הבית. אנו מתגאים בהיותנו חברה משפחתית אשר טומנת בחובה מסירות ומחויבות של כל בעלי התפקידים בחברה.

אנו מאמינים שהבית הוא הלב הפועם, מרכז חייו, פעילותו, מקור הכוח והביטחון בחייו שלאדם. מתוך אמנותינו זאת אנו רואים בתהליך הקמת הפרויקט חשיבות רבה לבניית דירות מגורים תוך תשומת לב לצרכי ורצונות הדיירים הקיימים והעתידיים וזאת תוך יצירת שותפות אמתית בין הצדדים כאשר הדייר במרכז התהליך לכך שלביו השונים. יתרה מכך, אנו רואים בתהליך העיצוב כמפתח המנחה את תהליך קבלת ההחלטות בחברה, דרך בחירת צוות האדריכלים ואנשי המקצוע שמובילים את החדשנות בעיצוב ועד לבחירת המותגים והאבזור המרכיבים את המפרט הטכני הייחודי של הדירות.
 

החברה פעילה משנת 2008

חברה בוטיק אשר שמה את הלקוח במרכז

ליווי לאורך כל הדרך תוך כדי הקשבה ושקיפות

דגש מיוחד בתכנון על פי רצונותיו של הלקוח

החברה דוגלת בעמידה קפדנית בלוחות זמנים

פיקוח ותו תקן מחמיר לכל מהלך הפרוייקט

מתן פתרונות פרקטיים ויצירתיים לסוגיות בנייה מורכבות

מקפידה ודוגלת בשימוש בחומרים ומוצרים בסטנדרטים גבוהים עם תווי איכות

אילוסטרציה